1
3
Hizmetlerimiz

Mühendislik ;

Rönesans’ın kendi bünyesinde mühendisliğin farklı doğasını anlayan nitelikli bir tasarım ekibine sahip Mühendislik bölümünde hesaplama ve tasarımlarda maksimum hassasiyeti sağlayan en son lisanslı yazılımları (Tekla Structures, AutoCAD, Naviswork ve SUB90) kullanmaktadır.

Mühendislik bölümünde yer alan farklı disiplinlerdeki mühendislerimiz ve teknik personelimiz deneyim, uzmanlık becerileri ve problem çözme yetenekleri açısından belirli proje gereksinimlerine göre seçilmiştir.

Mühendislik bölümümüzün geniş bir yetenek yelpazesi vardır, teknik gereklilikler uyarınca her türlü karmaşıklıktaki imalatları tasarlayabiliriz.

Çelik Konstrüksiyon sistemleri her şeyi en ince ayrıntısına kadar temsil eden 3B model olarak oluşturulduğundan imalatın kalitesi tasarım aşamasında güvence altına alınmaktadır.

Yük taşıyıcı yapılar için yapılan hesaplamalar mekânsal bir modele dayanarak, yapı çerçevesinin herhangi bir noktasındaki gerilimi ve gerginliği analiz etmek için yapıldığı için Güvenilirlik ve Uzun Ömür konusunda eminiz.

Planlama veya tasarım sürecinde, Rönesans yapısal çelik konstrüksiyonda uzman danışmanınız olarak yanınızda yer alabilir. Tecrübeli mühendislerimiz, zamandan ve paradan tasarruf etmek için tasarımları ile size yardımcı olabilir ve tüm çelik konstrüksiyon ihtiyaçlarınızı en başından devreye alma aşamasına kadar yürütebilir.