e7f18719-451a-44d1-a448-638f37597722
Hizmetlerimiz

Montaj ;

Rönesans Çelik, kadrosunda bulunan uzman şantiye yöneticileri ve deneyimli montaj ekipleri ile özellikle yurt içi ve yurt dışı (özellikle Avrupa) tüm kaldırma ekipmanları, vinçler, ağır yük kaldırma hesapları, mobil yükseltme çalışma platformları temin dahil profesyonel montaj hizmeti vermektedir.

Mühendislik, imalat ve montaj hizmetlerini anahtar teslimi olarak yapabilme yeterliliğimiz proje yönetiminde tam koordinasyon sağlayarak projelerimizi müşterilimize kaliteli, zamanında ve rekabetçi hizmet sağlayabilmekteyiz.

Montaj çalışmalarının en önemli parçası olan kalıcı sökülemeyen sıkımlar (torklama) oluşturmak için firmamız EN-1090 standartlarına uygun olarak elektronik sıkım cihazları kullanarak sıkım protokollerini eksiksiz hazırlamakta ve montaj faaliyetleri sonucunda oluşabilecek boya hasarlarını da uygun prosedürler ile tamir etmektedir.

Rönesans Çelik, sunduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi montaj çalışmalarımızda da İş sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine uygun her türlü sertifika, tedbir ve eğitim alarak yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmeyi ilke edinmiştir. Çalışanlarımızın mesleki yeterlilik, yüksekte çalışma, ilk yardım, ekipman kullanımı vb. sertifikaları olup tüm iş makinelerinin yıllık fenni muayeneleri her yıl düzenli yetkili firmalar tarafından yenilenmektedir.