fabrikananner

Mühendislik

Proje

Montaj

İmalat

Kurumsal
Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş olan Rönesans Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Çelik Konstrüksiyon, Baca Gazı ve Hava Kanalı, Tubular Air Preheater, Torba Filtre Gövdesi, Hava Soğutmalı Kondenser İşleri, Silo imalatı gibi saç imalat, Endüstriyel Çatı-Cephe Kaplama işlerinde mühendislik, imalat ve montaj olarak uluslararası projelerde anahtar teslimi hizmet vermektedir.

Firmamız, özellikle Enerji Üretim Tesisleri, Endüstriyel Tesisler, , Endüstriyel Çatı-Cephe Kaplama, Köprü ve Viyadükler, Askeri tesisler, Mimari İşler ve Diğer Tesislerin çelik konstrüksiyon imalat ve montajında deneyim sahibidir.

Yıllık 13.500 ton üretim kapasitesine sahip olan Rönesans Çelik Yapı Üretim Tesisleri toplam 60.000 metrekarelik bir alana kurulmuş olup, 20.000 metrekare kapalı üretim holleri, açık depolama alanları, kaynak okulu ve test merkezi, mühendislik ofisi ve idari bölümler bulunmaktadır. Üretim tesisleri içinde mevcut makine ve ekipmanlar rasyonel bir imalat akışını sağlayacak şekilde seçilmiş ve yerleştirilmiştir.

Tanıtım Videomuz